Italiani vret shqiptarin duke e goditur me thikë në bark

Një shqiptar është vrarë mëngjesin e së shtunës në Itali.

Bëhet fjalë për 59 vjeçarin Caf Nakaj, i cili u vra nga 63 vjeçari Lorenco Rivani.

Siç raportojnë mediat italiane viktima dhe autori ishin fqinj dhe kishin pasur një mosmarrëveshje vjetër e që përfundoi në mënyrë tragjike për shqiptarin që u godit me thikë në stomak, shkruan Abcnews.al

Kategoritë
BotaLajme