Ivanka Trump nuk i mban dot lotët (Video)

Fëmijët e presidentit Donald Trump u shfaqën të emocionuar teksa babai i tyre mbajti fjalimin e lamtumirës.

Vajza e Trump, Ivanka, nuk i mbajti dot lotët. E shoqëruar nga i shoqi dhe fëmijët, 39-vjeçarja u shfaq e emocionuar.

Ajo mbante veshur një pallto Altuzarra me vlerë 2994 dollarë.

Më herët mediat kanë raportuar se Ivanka mund të vazhdojë të ndjekë karrierën politike.

Kurse presidenti Trump ka premtuar se do të rikthehet në Uashington në një mënyrë ose tjetër.

Kategoritë
BotaLajme