Ja si reaguan nipat e Erdoganit kur e panë atë

Nipërit e mbesat e Presidentit Erdogan, i cili shkoi në Xhaminë Ajasofja pas lutjeve të së Premtes, vrapuan dhe e përqafuan atë.

Presidenti Rexhep Tajip Erdogan shkoi në Xhaminë Hagia Sophia pasi Xhamia Taksim u përurua dje.

Një skenë nga hyrja e Presidentit Erdogan në xhami, i cili mori pjesë në ceremoninë e çertifikimit të Hafizve në Xhaminë Ajasofja, tërhoqi
vëmendjen

 

Kategoritë
BotaLajme