Jepen detaje për vdekjen e policit në Prizren, cilësohet si vdekje e dyshimtë

Një person pa shenja jete është gjetur dje në një fshat të Prizrenit.

Në njoftimin e raportit të policisë thuhet se njësit përkatëse policore dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Kategoritë
LajmeVendi