Kjo është ndeshja e parë nga ligat më të mëdha europiane që do të transmetohet në TikTok

Rrjeti social ‘Tik Tok’ është bërë shumë viral kohëve të fundit, ku shumë njerëz postojnë video të ndryshme, por tani për herë të parë do të transmetohet edhe një ndeshje e futbollit nga top pesë ligat më të mëdha europiane, transmeton Gazeta Metro.

Dueli ndërmjet Real Sociedad dhe Betis që do të luhet më 15 prill në kuadër të javës së 32’të në La Liga do të jetë ndeshja e parë që do të transmetohet drejtpërdrejt në ‘Tik Tok’.

Kategoritë
LajmeSport