Kur Vuçiç dhe Sheshel shpallnin planin për gjenocidin serb në Kosovë (Video)

Kryeministri serb në detyrë Aleksandër Vuçiç, shpesh herë diskutohet për të shkuarën e tij të dyshimtë.

Vuçiç, së bashku me të quajturin kasap të Ballkanit, Sesejl shihen se prezantojnë përpara serbëve planin për të kryer gjenocid në Kosovë.

Vuçiç sot del e prezantohet si paqësor, duke qenë iniciator i të ashtuquajturit “Open Balkan”.

Kategoritë
LajmeRajoni