Kurti e Osmani nënshkruajnë marrëveshje

Kreu i Vetëvendosjes dhe u.d e presidentes Vjosa Osmani, që përfaqëson iniciativën me sloganin “Guxo”, kanë nënshkruar marrëveshje

Kategoritë
LajmeVendi