Lajmi për humbjen e vajzës nga Prizreni rezulton të jetë jo i vërtet

Mbrëmë në Prizren është raportuar për humbjen e një vajze nga Prizreni, por pas hulumtimit të rastit është vërtetuar se personi që ka shprëndarë informatën e tillë është “ish i fejuari dhe rasti është nën hetime nga Policia e Kosovës” raportojnë burime brenda policisë.

Kategoritë
LajmeVendi