Lëvizjet e volejbollistes bukuroshe janë bërë ‘hit’ në internet – merr miliona shikime

Volejbollistja ukrainase Uliya Gerasimova është bërë hit në rrjetet sociale për shkak të videoje nga një ndeshje që po shpërndahet vazhdimisht dhe ka marr miliona shikime.

Gerasimov konsiderohet si një nga sportistet më të bukura, ndërsa në video dominon buzëqeshja e saj, e cila tërheq veçanërisht vëmendjen.

Video është bërë gjatë një ndeshjeje të Ligës së Kampionëve në të cilën Uliya me sa duket po i drejtohet dikujt nga shikuesit.

Ajo fillimisht qeshi dhe më pas kërceu dhe bëri lëvizje të tjera duke qenë se kamerat regjistronin gjithçka.

Videoja filloi të përhapet vazhdimisht në rrjetet sociale nga Instagrami e deri te TikTok.

Pikërisht në rrjetin social TikTok këto video e kanë parë deri në 25 milionë herë.

Realisht Gerasimova është e njohur pasi profili i saj në Instagram ka gati 100 mijë ndjekës.

Julia luan aktualisht në vendlindje te skuadra SK Prometey.

Kategoritë
Sport