Lushtaku në Skënderaj: Do të jem zëri i rinisë

Kandidati i PDK-së për deputet, Mergim Lushtaku ka thënë se ndihet krenar me mbështetjen e rinisë  së Runikut.

Lushtaku premtoi se do të jetë zëri i tyre.

“Sot, u motivova edhe më shumë për zgjedhjet e 14 shkurtit, kur pashë mobilizimin e jashtëzakonshëm të rinisë së bashkësisë lokale të Runikut, në Skënderaj. Unë krenohem dhe njëherit jam shumë falënderues për mbështetjen e rinisë që nga kyçja ime në politikë” ka shkruar ai në facebook.

Postimi i plotë:

Sot, u motivova edhe më shumë për zgjedhjet e 14 shkurtit, kur pashë mobilizimin e jashtëzakonshëm të rinisë së bashkësisë lokale të Runikut, në Skënderaj.

Unë krenohem dhe njëherit jam shumë falënderues për mbështetjen e rinisë që nga kyçja ime në politikë.

Prandaj, gjatë tërë karrierës time politike do të jem veçanërisht zë i tyre, i RINISË!

Kategoritë
LajmeVendi