Mblidhet Kryesia, vendosin për interpelancën ndaj ministrit Muratit për uljen e pensioneve

Kryesia e Kuvendit ka mbajtur mbledhje, për të vendosur në lidhje me kërkesën për interpelancë me ministrin e Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati për “Uljen e shtesave të pensionistëve, stafit shëndetësor dhe institucioneve të sigurisë”.

Kategoritë
LajmeVendi