Mërgim Berisha i lumtur që asistoi për Mesut Ozilin

Mërgim Berisha është duke bërë paraqitje pozitive te klubi i ri, Fenerbahçe.

Ai në mesjavë dha asistin e parë në Superligën e Turqisë me fanellën e Fenerbahçes, me shpresën se do të jetë në mesin e shumë të tjerëve që do të vijnë ndeshje pas ndeshje.

Ky asist ishte për Mesut Ozil, ish- lojtarin e Arsenalit dhe Real Madridit.

I lumtur për asistin tim të parë dhe tri pikët dhe mbështetjen e jashtëzakonshme të tifozëve. Tani të përgatitemi për sfidën e radhës”, shkroi ai në rrjetet sociale.

Kategoritë
LajmeSport