Merret vendimi ndaj 32-vjeçarit që terrorizoi qytetarët në sheshin “Skënderbej”

Ditën e zgjedhjeve, 25 prill, një makinë u fut në sheshin “Skënderbej” në Tiranë dhe bëri manovra të rrezikshme duke rrezikuar jetën e qytetarëve.

Gjykata në Tiranë ka marrë vendim ndaj të dyshuarit, që të caktojë masën e sigurisë “arrest me burg”.

I dyshuari ishte nën efektin e lëndëve narkotike.

Kategoritë
LajmeRajoni