Milaim Zeka publikon një fotografi të rrallë të Ibrahim Rugovës, ja në shoqërinë e kujt është

Gazetari Milaim Zeka ka publikuar një fotografi të rrallë të presidentit historik Ibrahim Rugova dhe aktorit të njohur Robert Ndrenika, shkruan Gazeta Express.

Sipas Zekës kjo fotografi i përket vitit 1993 dhe është realizuar në Tiranë.

Madje gazetari tha se këtë fotografi e ka bërë vet ai.

Postimi i plotë: Ibrahim Rugova me Robert Ndreniken në Teatrin Kombetar ne Tirane ne vitin 1993. E ruaj me shume fanatizem kete foto qe e shkrepa kur as Ibra as Roberti s’e kishin mendjen”, ka shkruar ai.

Kategoritë
LajmeVendi