Mjeku deklarohet për gjendjen e burrit dhe gruas të plagosur në Bardhosh

Dy persona kanë mbetur te plagosur nga arma e zjarrit në fshatin Bardhosh të Prishtinës, teksa bëhet e ditur se të njëjtit janë burrë e grua.

Mjeku kujdestar, Naser Syla ka thënë për Klan Kosova se gjendja e dy të lënduarve është stabile, derisa janë duke u bërë të gjitha ekzaminimet e nevojshme dhe janë duke pritur rezultatet e tyre.

Nga policia nuk kanë dhënë shumë detaje, por që është thënë se dyshohet për një plagosje me armë zjarri, dhe të gjitha njësit relevante janë në vendin e ngjarjes.

Njësit policore janë duke qëndruar brenda klinikës ku janë duke u trajtuar dy personat e plagosur.

Kategoritë
LajmeVendi