Modelja ruse përlotet pasi lufta i mbylli Instagramin

Pas Facebook dhe Twitter, mbrëmjen e djeshme në Rusi është kufizuar edhe Instagrami. Kjo ka bërë që një blogere ruse të kthehet në virale në rrjet pasi Instagrami i asaj do të pushojë së funksionuari.

Ajo ka dalë duke qarë me të madhe, duke u shprehur se nuk i interesojnë fare mijëra të vdekurit, përfshirë edhe bashkatdhetarët e saj nga lufta në Ukrainë.

Për modelen, shqetësimi i saj më i madh tani është se ajo nuk do të jetë në gjendje të postojë foto të ushqimeve nga restorantet.

Më poshtë e keni videon:

Kategoritë
BotaLajme