Momenti i vrasjes së 16 vjeçarës derisa po xhironte një video në TikTok

Sekondat e fundit të vajzës 16-vjeçare që u vra nga sulmuesi i cili hyri në dhomë derisa po xhironte një video të TikTok në një dhomë hoteli në Atlanta u regjistruan moment për moment

Incidenti ndodhi dy ditë më parë në një dhomë hoteli në Atlanta. Vajza fatkeqe 16 vjeçare që bëri një video të TikTok sekonda para vrasjes po vallëzonte në muzikë pa kuptuar se çfarë do t’i ndodhte asaj …

Vajza e re me emrin Kalecia Williams ishte duke kërcyer me gëzim në dhomën e saj ndërsa ndau këto momente në videon e saj në TikTok. Në videon e incidentit, u shfaq silueta e një personi që hyri në dhomë në sekondat e fundit.

Zyrtarët nga Departamenti i Policisë Atlanta kapën vrasësin në të njëjtën moshë me viktimën, si rezultat i ndjekjes së tyre.

Nëna e viktimës, April Smith, u tha gazetarëve se kishte detaje të dyshimta dhe të pashpjegueshme në lidhje me vdekjen e vajzës së saj dhe se ata besuan se kishte më shumë se një autor të incidentit.

Policia vazhdon të hetojë incidentin dhe të marrë deklaratat e dëshmitarëve.

Kategoritë
LajmeTë ndryshme