Muriqi përcjellë live në TV transferimin e Ozilit në Fenerbahçe

Transferimi i Mesut Ozil në Fenerbahçe është tema më e përfolur e këtyre ditëve në Turqi.

Rreth këtij lajmi ka shprehur interesim edhe sulmuesi shqiptar Vedat Muriqi.

Sulmuesi i Kosovës ka përcjellur drejtpërdrejt në television, mbërritjen e Ozilit në Stamboll

Muriqi ishte futbollist i Fenerbahçes në edicionin 2019/20 dhe lirisht mund të themi se pati vitin më të mirë në karrierë.

Kategoritë
LajmeVendi