Ndërron jetë veteran i futbollit Islam Slishani

Sot është ndarë nga jeta Islam Slishani.

Islami ishte një veteran i futbollit, pjesë e sportit si lojtar dhe trajner në futboll. Prizreni padyshim ka humbur një figurë të madhe në lëminë sportive.

Kategoritë
LajmeSportVendi