“Ose unë, ose ai”, Cristiano Ronaldo i jep ultimatum “Djajve të kuq”

Cristiano Ronaldo i ka idetë e qarta për të ardhmen dhe tashmë ka nisur “lufta” me trajnerin Ralf Rangnick.

Në Angli janë të bindur që sulmuesi portugez nuk do të qëndrojë te Manchester United, nëse trajneri gjerman nuk ikën.

“Merrni trajnerin e duhur, ose në të kundërt iki”, kështu është hapur Mirror Sport ditën e sotme, çka tregon qartazi vendimin e Ronaldos.

Kategoritë
Sport