PAMJE TË RËNDA/ Sherr mes kushërinjsh. Makina merr përpara njerëzit, të tjerët reagojnë me armë

Nuk janë pamje nga xhirimet e një filmi aksion. Por një sherr mes kushërinjsh.

Ngjarja është regjistruar në Mardin të Turqisë, ku pas një përplasjeje mes të afërmish, ku nuk munguan as armët dhe sendet e forta, mbetën të plagosur 5 persona, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë.

Kamerat e sigurisë kanë fiksuar momentin kur makina futet mes shpejtësi mes turmës, ndërsa më pas persona të tjerë qëllojnë me kallashnikov.

Kategoritë
BotaLajme