Pamjet/ Skandaloze: Një djalë dhe një grua rrahin brutalisht një vajzë në Pejë

Një rrahje në mes tre personave ka ndodhur rreth orës 15:00 në komunën e Pejës.

 

Kategoritë
LajmeVendi