Parashikimi i motit për nesër

Instituti Hidrometerologjik njofton se nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 26-28 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja e lehtë deri mesatare.

Kategoritë
LajmeTë ndryshme