Pas të nxehtit afrikan, në Mitrovicë shi e breshër

Kosova ka disa ditë që po përjeton të nxehtit afrikan, ndërsa sot është raportuar për stuhi dhe rrufe nëpër qytetet e Kosovës.

Ndër qytetet që u godit nga shiu e breshëri është Mitrovica, ku mediat lokale kanë publikuar pamje se si disa pjesë të qytetit janë mbuluar me ujë.

Më poshtë mund t’i shikoni pamje të publikuara ngaJepi Zë.

Kategoritë
LajmeVendi