Pas vaksinës shprehu dëshirën të takonte Ramën, kryeministri i shkon në shtëpi 111-vjeçares në Shkodër

Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotme në qytetin e Shkodrës ku ka vizituar një 111-vjeçare

Bëhet fjalë për shtetasen Zenepe Piraj, e cila pasi kishte kryer vaksinën anti-Covid kishte shprehur dëshirën për të takuar kreun e qeverisë.

Vizita siç duket në videon e siguruar nga gazetari i Ora News në Shkodër, Bepin Kolvataj, ka qenë diskrete dhe pa praninë e kamerave.

Kategoritë
LajmeRajoni