Përfundon takimi mes presidentit Erdoğan dhe presidentit ukrainas Zelensky

Takimi që u zhvillua në rezidencën Huber në Stamboll me dyer të mbyllura për median zgjati për rreth 3 orë

Përfundoi takimi mes presidentit të Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan dhe presidentit të Ukrainës, Volodymyr Zelensky, raporton Anadolu Agency (AA).

Takimi që u zhvillua në rezidencën Huber në Stamboll me dyer të mbyllura për median zgjati për rreth 3 orë.

Kategoritë
BotaLajme