Përqafimi mes Edi Ramës dhe Albin Kurtit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një fotografi me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti.

Në këtë fotografi ku shihet përqafimi mes Ramës dhe Kurti, kryeministri shqiptar e ka shoqëruar me dy flamujt shqiptarë – atë të Shqipërisë dhe Kosovës.

Ky takim është mbajtur gjatë ditës së sotme në samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, të mbajtur në Tiranë.

Kategoritë
LajmeVendi