Pogba largon pijen alkoolike nga tavolina e konferencës për shtyp

Paulo Pogba është bërë lojtari i fundit që e tërheq një sponsor të Kampionatit Evropian nga tavolina e konferencave për shtyp.

Pak ditë më parë, Cristiano Ronaldo në konferencë për shtyp e largoi Coca Colan, duke bërë thirrje që të pihet më shumë ujë.

Ky veprim i portugezit i solli humbje pijes së gazuar rreth katër miliardë euro, shkaku i prishjes së imazhit sa do pak.

Tani, Pogba ishte ai që e largoi pije alkoolike, Heineken nga tavolina e konferencave, duke vazhduar më pas atë çfarë kishte për të thënë.

Tashmë është e ditur se për myslimanët, besim që mesfushori francez i takon, është e ndaluar me fe që të konsumohen pijet alkoolike.

https://twitter.com/ViniJohny28?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1404945476848336896%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Ftelegrafi.com%2Ffillimisht-ronaldo-tani-dhe-pogba-largon-pije-nga-tavolina-e-konferences-per-shtyp%2F

Kategoritë
LajmeSport