Presidenti Erdoğan: Sot jemi një nga 3-4 vendet më të mira në botë për mjetet ajrore pa pilot (dronët)

Presidenti Erdoğan: Sot jemi një nga 3-4 vendet më të mira në botë për mjetet ajrore pa pilot (dronët).

Presidenti Erdoğan: Sot jemi një nga 3-4 vendet më të mira në botë për mjetet ajrore pa pilot (dronët).

Erdoğan: Nuk kemi synime mbi territorin, detin dhe sovranitetin e asnjë vendi. Ne përpiqemi vetëm të mbrojmë atdheun tonë dhe të drejtat tona.

Erdoğan: Ashtu si në çdo fushë, jemi të vendosur ta çojmë Turqinë në superligën e botës edhe në fushën e detarisë.

Erdoğan: Në Mesdheun Lindor janë bërë përpjekje për të uzurpuar të drejtat e popullit tonë dhe turqve të Qipros.

Kategoritë
BotaLajme