Propozim unik në Tokio 2020, çfarë surprize për sportisten nga Argjentina (Video)

Propozimet për martesë janë gjithmonë të bukura dhe emocionuese. Maria Belen Perez Maurice është një nga sportistet argjentinase në Lojërat Olimpike të Tokios.

36-vjeçarja nga Buenos Aires garon në sportin e skermës, por rezultati nuk ishte pozitiv dhe u mund në raundet kualifikuese. Moment i vështirë, të cilin trajneri dhe i dashuri i saj ia ktheu në të paharrueshëm.

Teksa Maria ishte e trishtuar për humbjen, Lucas Saucedo iu afrua me një pusullë, aty ku kishte shkruar: “Do të martohesh me mua?”

Sigurisht që përgjigja ishte pozitive, për një çast u harrua disfata dhe të dashuruarit ishin më të lumtur se kurrë.

Kategoritë
BotaLajme