Publikohet fotoja ku shihet se Erikseni është gjallë

Ndeshja mes Danimarkës dhe Finlandës u ndërpre për shkak se mesfushori danez, Christian Eriksen ra në tokë për media.

Mediat shkruajnë se dyshohet për një sulm në zemër.

Por, një foto e postuar në rrjetet sociale në Tëitter shihet se Erikseni është gjallë.

Kategoritë
LajmeSport