Ronaldo: Ti bashkohesha Man United, vendimi më i mirë që kam marrë

Cristiano Ronaldo është i bindur se Manchester United është “vendimi më i mirë” që ai ka marrë.

Portugezi thotë se gjërat dolën për mirë dhe se ai shpreson të ndihmojë në udhëheqjen e  Man United drejt trofeve.

“Ky është vendimi më i mirë që kam marrë. Ishte koha e duhur,” tha Ronaldo në një intervistë për Telefoot.

“Dua të bëj histori, të ndihmoj Mançesterin të ketë rezultate të mëdha dhe të fitojë trofe”, është shprehur ylli portugez. 

Kategoritë
Sport