Rrahje mes nxënësve në Prishtinë, njëri theret me thikë

Një rrahje mes tre nxënësve ka ndodhur sot gjatë ditës në lagjen “Ulpiana” në Prishtinë.

Telegrafi mëson se gjatë përleshjes janë përdorur edhe mjete të mprehta(thikë).

Njeri prej nxënëseve ka mbetur i lënduar dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Kategoritë
Lajme

Të ngjajshmet