Rrënohen dy hyrje në selin e PD-së, shkatërrohen kamerat e sigurisë

Situata e rëndë e krijuar nga protestuesit po vazhdon në selin blu të PD-së.

Protestuesit janë duke përdoru mjete e forta të punës për të rrënuar hyrjet e selisë.

Sapo u rrëzuan dy prej tyre dhe u prishën kamerat e sigurisë me shkop.

Kategoritë
LajmeRajoni