Rudiger duhet të pres për kontratë të re nga Chelsea

Mediat në Gjermani kanë thënë se për momentin nuk do të këtë negociata të reja mes Rudiger dhe Chelsea

Siç raporton media e njohur Sport1, Antonio Rudiger duhet të pres që të fillojë negociatat e reja me Chelsea.

Mbrojtësi nuk është i varur tërësisht nga Chelsea pasi që për të ka oferta edhe nga skuadra të tjera.

Mbrojtësi gjerman është lidhur me një kalim në Tottenham dhe Paris Saint-Germain, por ende ka mundësi që ai të vazhdojë kontratën me klubin nga Londra Perëndimore.

Kategoritë
LajmeSport