Selfiet ekstreme i marrin jetën influencueses 32 vjeçare

Një fluturim prej të paktën pesë metrash ndërsa ajo ishte e vendosur të gjente pozën më të të mirë buzë një ujëvare të famshme afër Hong Kongut.

Sofia Cheung , 32 vjeç ishte një influencuese me mijra ndjekës në Instagram, e njohur për fotot e saja në vende veçanërisht sugjestionuese dhe panoramike.

Sipas gazetave lokale, gjatë fundjavës 32 vjeçarja ishte duke bërë një ekskursion me miqtë në parkun sugjerues Ha Pak Lai dhe u ndal për të bërë një foto të re në një këndvështrim të famshëm për t’u botuar si gjithmonë në llogaritë e saj sociale.

Por diçka nuk shkoi mirë dhe ajo rrëshqiti dhe ra në boshllëk.

Kategoritë
Të ndryshme