Shaqir Totaj zyrtarisht kryetar i Prizrenit: Po jetësojmë dëshirën e madhe të Thaçit e Veselit

Shaqir Totaj ka marrë zyrtarisht detyrën e kryetarit të Prizrenit.

Në një seancë solemne, Totaj u betua dhe falënderoi të gjithë qytetarët për mbështetjen e dhënë në zgjedhjet e fundit.

“Falënderoj të gjithë qytetarët pa dallim për mbështetje dhe besimin për t’ia sjell ndryshimin qytetit të bukur të Prizrenit. Sot ndjej emocion të veçantë sepse po jetësojmë dëshirën e madhe dhe kontributin e liderëve tanë historik, Hashim Thaçi e Kadri Veseli të cilët gjithmonë kanë kontribuar veçanërisht për Prizrenin”, tha Totaj.

Kategoritë
LajmeVendi