Shqipëri, 6 të vdekur dhe 336 raste të reja me Covid-19

Nga kryerja e 2,865 testime gjatë 24 orëve të fundit, 336 persona kanë rezultuar të infektuar me COVID-19 në Shqipëri.

Ndërkohë janë shënuar 6 viktima të moshave 47-83 vjeç që po merrnin mjekim në spitalet covid.

Kategoritë
LajmeRajoni