S’ka fitues pas 120 minutave, gjysmëfinalisti i parë mësohet pas penalltive

120 minuta lojë janë mbyllur 1-1 në sfidën mes Zvicrës dhe Spanjës dhe kështu, gjysmëfinalisti do të mësohet pas ekzekutimit të penalltive.

Pas pak jepen detaje tjera…

Kategoritë
LajmeSport