Skadon afati i caktuar nga palestinët për tërheqjen e forcave izraelite, në Kuds dëgjohen sirena dhe shpërthime

Brigadat ‘Al-Quds’ paralajmërojnë shënjestrimin e ushtrisë izraelite me raketën ‘Kornet’ në lindje të Rripit të Gazës

Sirena dhe shpërthime dëgjohen në Kuds pas skadimit të afatit të caktuar nga grupet e rezistencës palestineze për tërheqjen e forcave izraelite, raporton Anadolu Agency (AA).

Brigadat ‘Al-Quds’ paralajmërojnë shënjestrimin e ushtrisë izraelite me raketën ‘Kornet’ në lindje të Rripit të Gazës.

Kategoritë
BotaLajme