Skandaloze: Politikan i njohur harron se është në takim online, ja si e ngacmon asistenten e tij (Video)

Skandali trondit Azerbajxhanin. Ish-politikani Husseinbal Mirelemovun (75) u kap në videon gjatë takimit online, duke u kthyer parapa e duke e vëzhguar asistenten e kabinetit të tij

Por, skandali u thellua kur ai siç shihet në video ka zgjatur dorën dhe prekë asistentene tij në pr*****cë.

Kjo video i tmerroi azerbajxhanasit. Ishte dy herë më shumë skandal, derisa bëhet fjalë për vajzën e cila është shoqe me gruan e tij e të cilën e punësoi ajo në kabinetin e bashkëshortit.objektiv.rs.

 

Kategoritë
LajmeTë ndryshme