Superliga e Shqipërisë, ndeshjet e ditë së shtune

Superliga e Shqipërisë rikthehet sot me disa ndeshje interesante në kuadër të javës së 13.

Ndër ndeshjet më interesante të programit të ditës së shtune do të jetë mes Laçit dhe Kukësit, përcjell KosovaPress.

Laçi pas 13 xhirosh gjendet në pozitën e katërt në tabelë me 17 pikë, ndërsa Kukësi pozicionohet në vendin e pestë me pikët e njëjta si vendi i katërt, respektivisht Laçi.

Programin e plotë të ndeshjeve në Superligën e Shqipërisë mund ta gjeni më poshtë.

13:30 Bylis (8) – KF Tirana (6) (Stadiumi Adush Muça)

13:30 Kastrioti (7) – Skënderbeu (9) (Stadiumi i Kastriotit)

13:30 Laçi (4) – Kukësi (5) (Stadiumi i Laçit)

16:45 Partizani (3) – Apolonia Fier (10) (Stadiumi Selman Stërmasi)

Kategoritë
Sport