Tahiri: Koha kur investitorëve u kërkohej ryshfeti në fillim e haraçi në fitim ka mbaruar.

Koha kur investitorëve u kërkohej ryshfeti në fillim e haraçi në fitim ka mbaruar. Qeverisja e re është partnere dhe aleate e bizneseve që punojnë ndershëm dhe respektojnë e zbatojnë ligjet.

Në zgjedhjet e 17 tetorit, qytetarët e #Kosovës do të votojnë për projektin modernizues, të ndershëm e humanist të kandidatëve që mbështet Lëvizja VETËVENDOSJE!, e jo për politikat që kthejnë abuzimet me miliona euro dhe arrogancën e dhunën e pushtetarëve.

Me listën e fitores #pabalotazh!
Mytaher Haskuka144 #FarukTahiri11

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi