“Thesin e shqyer e kemi qepur”- Murati publikon listën e masave të realizuara!

Ministri i Financave Hekuran Murati ka publikuar disa statistika të këtij muaji të disa prej atyre që kanë përfituar prej masave nga Pakoja e Ringjalljes Ekonomike.

“Thesin e shqyer e kemi qepur dhe taksat që mbledhim tani u kthehen qytetarëve”, ka shkruar ai krahas listës së publikuar.

Njoftimi i plotë:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10159824013475522&set=a.10151573971650522&type=3

Kategoritë
LajmeVendi