Trajneri i klubit Galatasaray rezulton pozitiv ndaj koronavirusit

“Sipas rezultateve të testit të bërë sot, testi im për koronavirus rezultoi pozitiv. Jam në duar të sigurta në spital. Mos u brengosni. Shihemi së shpejti”, shkroi ai.

Trajneri i klubit turk, Galatasaray, Fatih Terim, rezulton pozitiv ndaj koronavirusit të ri (Covid-19).

Trajneri 66-vjeçar, i suksesshëm i futbollit turk dhe ekipit verdh e kuq, e bëri të ditur këtë nëpërmjet llogarisë së tij në rrjetet sociale.

“Sipas rezultateve të testit të bërë sot, testi im për koronavirus rezultoi pozitiv. Jam në duar të sigurta në spital. Mos u brengosni. Shihemi së shpejti”, shkroi ai.

Kategoritë
Sport