VIDEO tronditëse, gruaja shpëton me një kërcim në shinat e trenit nga vdekja e “sigurt”

Një grua në Holandë ka shpëtuar për një “qime floku” nga treni. Në një video të publikuar në rrjet ajo shihet duke vrapuar me shpejtësi përmes shinave të trenit.

Pasi kalon në anën tjetër ajo kthehet sërish. Një kërcim i dytë në matanë shinave e shpëton nga një vdekje e sigurt.

Video është shpërndarë në rrjetin social Twitter të Sky News dhe ka marrë me dhjetëra komente.

A woman in the Netherlands nearly causes one of the ’30 accidents a year’ involving people on level crossings.

Watch more videos from Sky News: https://t.co/AXwIf64Qcg pic.twitter.com/VYwrJVBzEC

— Sky News (@SkyNews) September 23, 2021

Kategoritë
BotaLajme