Vjehrri dhe nusja në Malishevë humbin jetën nga Covid-19

Edhe dy persona të së njëjtës familje kanë humbur nga coronavirusi gjatë 24 orëve të fundit.

Një grua dhe vjehrri i saj nga Fshati Turjakë i Malishevës kanë humbur jetën si pasojë e infektimit nga coronavirusit.

Kategoritë
LajmeVendi