Vrasje në Gllogjan të Deçanit

Në Gllogjan të Deçanit ka ndodhur një vrasje.

Express mëson se dikush ka gjuajtur në drejtim të një autobusi ku si pasojë ka të vrarë dhe të plagosur.

Kategoritë
LajmeVendi