Zyberaj: Lista e përbashkët AKR-LDK po gjen mbështetje në çdo lagje të Prishtinës

Kandidati i AKR-së në listën e LDK-së, Jetlir Zyberaj, ka thënë se lista e përbashkët AKR-LDK po gjen mbështetje të madhe në çdo lagje të Prishtinës.

“Të bashkuar me një vizion të qartë për SHTETndërtim.

Brengat e preokupimet e qytetarëve janë abetarja jonë për rrugëtimin politik dhe për Shtetin SHTET”, ka shkruar Zyberaj në një postim në Facebook.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet