2.5 milionë lira, stoli dhe para për nusen dhe dhëndrin në një dasmë

Rreth 2000 të ftuar nga Irani, Iraku, Vani dhe Hakari morën pjesë në një dasmë në Van të Turqisë.

2.5 milionë lira stoli dhe para u veshin nuses dhe dhëndrit.

Për më tepër shikojeni videon më poshtë:

Kategoritë
LajmeVendi